CREDIT COMPANY

Je​s​t to kredyt rekomendowany dla małych, średnich oraz dużych firm bez względu na profil prowadzonej działalności
Planując rozwój firmy, kupno samochodów, maszyn czy szukając środków na start działalności gospodarczej, instytucje finansowe takie jak Banki ale również instytucje pozabankowe, oferują szeroką gamę produktów finansowych pozwalających sfinansować bieżące potrzeby związane z działalnością firmy.
Rodzaje kredytów firmowych:
Kredyt inwestycyjny:
Przeznaczenie tego kredytu jest związane z środkami trwałymi firmy, czyli na budowę domów, hali etc., bądź też ich modernizacje, zakup maszyn produkcyjnych, licencji. Ze względu na znaczną wysokość finansową jest to kredyt długoterminowy, proces kredytowy ma charakter indywidualny, i należy do skomplikowanych.
Kredyt obrotowy:
Przeznaczeniem tego kredytu jest dofinansowanie bieżącej działalności firmy, na przykład na pokrycie kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników, zakupu wyposażenia, generalnie służy zabezpieczaniu płynności finansowej firmy. Jest to kredyt udzielany w formie limitu na życzenie klienta.
Kredyt deweloperski:
Przeznaczeniem tego kredytu jest wyłącznie działalność związana budową nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych przeznaczonych na sprzedaż, czyli w celach zarobkowych, Mogą się o niego ubiegać osoby prowadzące działalność gospodarczą, spółki prawa handlowego, ale również półki celowe.

Dlaczego warto skorzystać z usług doradztwa finansowo kredytowego SARTOX:
  • Pomożemy przebrnąć przez skomplikowany proces kompletowania dokumentów,
  • Będziemy Państwa reprezentować w kilu bankach jednocześnie co pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę,
  • Zapewnimy pełną przejrzystość przy ofertowaniu danego kredytu, z dokładnym wyliczeniem kosztów,
  • Będziemy do Państwa pełnej dyspozycji przez cały proces kredytowy, odpowiadając na nurtujące pytania

​​​

Umów się na bezpłatną konsultacje, z doradcą SARTOX